Joskin — przedsiębiorstwo, które postawiło na rolnictwo

Joskin to firma rodzinna, która zyskała międzynarodową popularność i uznanie. Co ciekawe, mimo szerokiej ekspansji i rozpoznawalności na całym świecie, polityka firmy nie uległa zmianie i nadal ściśle trzyma się rodzinnej tradycji. Oferta Joskin jest niesamowicie szeroka, a każdy sprzęt charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, która wpływa na wieloletnie działanie maszyn bez najmniejszej usterki. Joskin zajmuje się aktywną produkcją i udoskonalaniem takich produktów, jak wozy asenizacyjne, osprzęt do rozlewania, rozrzutniki obornika, wielofunkcyjne skrzynie, przyczepy wywrotki, przyczepy objętościowe, przyczepy platformowe, systemy cargo, przyczepy do przewozu bydła, sprzęty do uprawy łąk (tu spulchniarki, brona, rozdrabniarki, kosiarki), zbiorniki na wodę, wozy czyszczące oraz mieszadła do zbiorników stałych.

joskin

Przemawiająca siła doświadczenia Joskin to wysokiej jakości sprzęt rolniczy

Maszyny rolnicze bezustannie ewoluują. To, co było modne i funkcjonalne 20 lat temu, aktualnie nie odpowiada już przedsiębiorcom, myślącym o przyszłościowych rozwiązaniach. Klienci, zarówno indywidualni, jak i biznesowi oczekują nowinek i szczegółów, dzięki którym prace polowe przyspieszą. Inżynierowie, projektanci i pracownicy terenowi firmy Joskin poszukują optymalnych rozwiązań poprzez wykorzystywanie dynamicznych, trójwymiarowych oprogramowań. Każdy etap produkcji sprzętu rolniczego – od pierwszego, do ostatniego – wykonywany jest przy pomocy wysoko precyzyjnych narzędzi.

Joskin jako rodzinna firma postanowiła kontrolować całą produkcję. Przedsiębiorstwo wdrożyło więc organizację specjalistycznych procesów produkcyjnych. Co to oznacza? Maszyny i sprzęt rolniczy są opracowywane w ponad 85% z komponentów wykonywanych przez firmę. Przedsiębiorstwo skupia się także na wysokiej jakości dostarczanych produktów. Aby maszyny były zarówno mocniejsze, jak i lżejsze, inżynierowie stosują możliwie najlepsze materiały. Firma nie uwzględnia żadnych kompromisów, niezależnie od tego, czy chodzi o stal HLE czy Hardox. Jako autoryzowany dealer, w ofercie ROLMECH gościmy najlepsze produkty Joskin, tak aby spełnić największe oczekiwania każdego klienta. Maszyny i sprzęt rolniczy jest gwarancją długotrwałości, niezawodności oraz najlepszego bezpieczeństwa.

Oferta producenta jest naprawdę imponująca, dlatego specjaliści ROLMECH profesjonalnie i z przyjemnością pomogą Ci w wyborze najlepszego i niezawodnego sprzętu dla Twojego gospodarstwa.