Kubota – tradycja podyktowana wysoką jakością maszyn rolniczych i komunalnych

Kubota to słowo, które w języku japońskim oznacza dobrze uprawiane i zadbane pole ryżowe. Marka założona w 1890 roku, zaczynała od produkcji rur stalowych i instalacji nawadniających. Aktualnie to bardzo dobrze prosperując przedsiębiorstwo, które skupia się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z branży rolniczej. Połączenie wieloletniej tradycji i zastosowanie najnowocześniejszych mechanizmów w oferowanym sprzęcie sprawia, że marka zajmuje jedno z najlepszych miejsc wśród zaufanych klientów. W ofercie firmy znajdują się sprzęty rolnicze takie jak miniciągniki, pojazdy użytkowe oraz kosiarki.

Miniciągniki Kubota to kilka różnych serii maszyn rolniczych. Każda z nich wyróżnia się wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Dzięki tak szerokiej ofercie miniciągników, Kubota udostępnia maszyny rolnicze rolnikom o różnych wymaganiach, potrzebach i możliwościach. Pojazdy użytkowe RTV firmy to wielozadaniowe sprzęty o szerokiej gamie możliwości, które poradzą sobie z wszelkimi wyzwaniami, które mogą napotkać podczas pracy. ROLMECH zajmuje się także sprowadzaniem kosiarek. Dzięki wielu dostępnym modelom, kosiarki Kubota sprawdzą się zarówno w ogromnych gospodarstwach jak i mniejszych trawnikach czy parkach. Wysoka jakość wykonania zapewnia kosiarkom Kubota wytrzymałość na lata.

Kubota

Ciągniki rolnicze, maszyny komunalne — bogata oferta firmy Kubota!

Dopasowując się do indywidualnych oczekiwań klientów, firma nieustannie proponuje nową i rozbudowaną ofertę traktorów, maszyn rolniczych oraz maszyn komunalnych. Modele charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem, z ukierunkowaniem na pełną wyzwań pracę w gospodarstwie rolnym. Nowoczesne silniki umieszczone w maszynach charakteryzują się dużą mocą. Dzięki temu praca z ich wykorzystaniem jest komfortowa i pełna funkcjonalnych rozwiązań. Wydajna realizacja codziennych zadań sprawia, że modele te są uwielbiane nawet przez najbardziej wymagające osoby. Wśród propozycji znajdują się maszyny rolnicze, które doskonale sprawdzą się także w przestrzeniach o ograniczonym polu manewrowania.

Kubota stawia na wielozadaniowość przeplecioną ponadczasową funkcjonalnością. W związku z tym w niektórych modelach możemy dostrzec bogate wyposażenie seryjne. Taka maszyna może swobodnie współpracować z największymi, specjalistycznymi narzędziami czy zestawami sadowniczymi.

Jeśli poszukujesz spersonalizowanej oferty na ciągniki, maszyny rolnicze lub komunalne firmy Kubota, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.