McHale – maszyny rolnicze z gwarancją najwyższej jakości!

McHale proponuje maszyny rolnicze z gwarancją najwyższej jakości – oczywiście z możliwością zakupu u autoryzowanego dealera Rolmech. Przedsiębiorstwo zostało stworzone przez dwóch braci, którzy postanowili wykreować niezwykłe, wytrzymałe i wyróżniające się klasą samą w sobie urządzenia i maszyny rolnicze. Firma skupiła się przede wszystkim na dostarczeniu zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym wysokiej jakości sprzętu.

Jako autoryzowany dealer Rolmech dysponujemy szerokim wyborem maszyn różnego rodzaju. Co ciekawe, przez ostatnie 30 lat McHale skupiło się na szerokiej, specjalistycznej serii urządzeń. Firma przede wszystkim skoncentrowała się na prasach i owijarkach. Producent, dzięki skonstruowaniu najwyższej jakości urządzeń, sprawił, że aktualnie owijarki oraz prasy rolujące dostępne są w ponad 50 krajach, na całym świecie. Przedsiębiorstwo skupia się przede wszystkim na oczekiwaniach i preferencjach klientów końcowych. Prowadzone są liczne badania i testy. Zespoły projektowe kreują nowoczesne rozwiązania. Zaprojektowane urządzenia i maszyny firma poddaje innowacyjnym próbom. Dzięki temu sprzęt oferowany klientom spełnia rygorystyczne wymogi, tym samym służąc wiele lat.

McHale

Jakie produkty McHale dostępne są w ofercie?

Kosiarki to urządzenia opracowane przez specjalistów w zakresie zbioru plonów i energii. Prasoowijarki McHale to wsparcie dla rolników, którzy ucierpieli finansowo, bo łączą funkcjonalność, jakość i stosunkowo niską cenę. Stałokomorowe prasy rolujące i zmiennokomorowe prasy rolujące to wytrzymałe sprzęty. Te świetnie poradzą sobie w każdych warunkach panujących na polu. Owijarki do bel okrągłych i owijarki do bel kwadratowych posiadają swoje stacjonarne oraz mobilne wersje, ponieważ producent jest świadomy różnych potrzeb i możliwości klienta. Chwytaki do bel okrągłych firmy McHale ułatwiają pracę przy przenoszeniu bel oraz sprawiają, że zadanie te staje się o wiele przyjemniejsze. Maszyny do ścielenia i podawania pasz umożliwiają karmienie zarówno pociętą kiszonką. jak i niepociętą słomą i sianem. Ścielona słoma tworzy grubą i spulchnioną warstwę.

Szczegółowe dane maszyn rolniczych McHale znajdziesz w ofercie na stronie ROLMECH. Drogi kliencie! Masz pytania? Chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!