Prasoowijarka – obowiązkowy sprzęt dla Twojego gospodarstwa

Prasoowijarka to obowiązkowe wyposażenie Twojego gospodarstwa, jeżeli zależy Ci na odpowiednim przechowywaniu materiałów na kiszonkę. Po tym, jak skosisz i zgrabisz rośliny, musisz zadbać o ich zabezpieczenie przed wpływem środowiska. Doskonale przydaje się do tego prasoowijarka, która zarówno formuje, jak i owija bele. Dzięki szybkiemu i efektywnemu działaniu zachowujesz najwięcej wartości odżywczych roślin. Prasoowijarka tworzy zwarte i jednolite kształty, dzięki czemu magazynowanie bel jest łatwe. Oferta rynku prasoowijarek jest szeroka, więc to tylko kwestia czasu, aż znajdziesz maszynę w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb. Dostępne są prasoowijarki stacjonarne, jak i mobilne. Zarówno wśród stacjonarnych jak i mobilnych wyróżnić można lżejsze i masywniejsze prasoowijarki. Od wagi i gabarytów prasoowijarek zależy łatwość ich przenoszenia i transportowania.

Prasoowijarka

Dlaczego prasoowijarka?

Nowoczesna prasoowijarka łączy w sobie wszystkie tradycyjne funkcje oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu praca polowa przebiega w przyjemnych i komfortowych warunkach. Coraz więcej tego typu maszyn posiada dwie uniwersalne opcje – rolowania oraz owijania beli w jedną operację. Dzięki temu czynność ta może być wykonywana przez jednego pracownika, operatora i jedno urządzenie. Dostępne u autoryzowanego dealera Rolmech maszyny kuszą wysokiej klasy wydajnością i niezwykłą niezawodnością. Co to oznacza? Kupiona w naszej siedzibie prasoowijarka po prostu nie ma sobie równych!

W ofercie Rolmech znajdują się zautomatyzowane maszyny, uwzględniające najnowsze nowinki techniczne. Coraz więcej tego typu sprzętu posiada przyjazny i prosty w obsłudze terminal sterowania owijarki i prasy, znajdujący się bezpośrednio w kabinie ciągnika.

Prasoowijarki w nowoczesnym świecie są złożonymi i wytrzymałymi maszynami. To inteligentne urządzenie, które zostało wykonane z myślą o wysokiej wydajności i równie intensywnym użytkowaniu. Co ciekawe, na pokładzie tego typu sprzętu pojawia się opatentowany system przenoszenia beli do części owijającej. Dzięki temu czas całego procesu znacznie się skraca.

Jeżeli więc szukasz najlepszych opcji dla swojego gospodarstwa, ROLMECH to miejsce idealne. Prasoowijarki naszych firm partnerskich to gwarancja najwyższej jakości i wielu lat użytkowania.