SaMASZ maszyny rolnicze — efektywna praca, niezwykła jakość zebranych plonów

SaMASZ maszyny rolnicze to niezawodna propozycja naszego przedsiębiorstwa. Rolmech zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy produktów firmy SaMASZ. Przedsiębiorstwo jest producentem maszyn rolniczych i komunalnych. Szeroka oferta marki zapewnia kompleksowe wyposażenie Twojego gospodarstwa lub firmy w niezbędne sprzęty.

Maszyny zielonkowe SaMASZ to wysokiej jakości kosiarki bębnowe, kosiarki dyskowe, przetrząsacze, zgrabiarki, wozy paszowe, maszyny do pielęgnacji łąk oraz maszyny do pielęgnacji zielonki. Jeżeli chodzi o maszyny komunalne, SaMASZ produkuje wysokiej jakości kosiarki bijakowe, ramiona wysięgnikowe oraz głowice robocze do ramion wysięgnikowych. To jednak nie wszystko! SaMASZ oferuje także pługi odśnieżne, posypywarki ciągnikowe i zamiatarki ciągnikowe. Maszyny zielonkowe zostały skonstruowane w taki sposób, aby pokos był czysty, a darnie niezniszczone. Dzięki temu wartość energetyczna uzyskanego pokosu plasuje się na jednym z najwyższych poziomów. Uzyskany czysty pokos łatwo przerobić na zbilansowaną paszę dla krów. To prawdziwa oszczędność, zarówno ekonomiczna, jak i mająca na uwadze bezcenny czas!

Sposób wykonania i łatwość użytkowania maszyn SaMASZ sprawia, że z ich obsługą poradzą sobie zarówno początkujący, jak i profesjonaliści. Marka obecna na rynku od wielu lat jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i prywatnych rolników prowadzących dobrze prosperujące gospodarstwa. Proponowane maszyny wyróżniają się efektywnością i niezawodnością w działaniu.

Samasz maszyny rolnicze

SaMASZ maszyny rolnicze – wybierz ofertę lidera na krajowym i światowym rynku!

Maszyny rolnicze SaMASZ pokochaliśmy nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Produkty sprzedawane są do ponad 50 krajów zagranicznych, wśród których wyróżniamy m.in. Australię, Niemcy, Rosję, Albanię, Algierię czy Japonię. Co ciekawe, SaMASZ wyprodukowało już ponad 140 000 innowacyjnych maszyn zielonkowych oraz komunalnych.

SaMASZ to zdecydowany lider maszyn rolniczych dostępnych na rynku. Tak szeroka gama maszyn i komunalnych gwarantuje, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie i z pewnością się nie rozczaruje.

W doborze maszyn zielonkowych, komunalnych, czy też stricte związanych z techniką zimową chętnie pomożemy. Nasze przedsiębiorstwo Rolmech chętnie podzieli się doświadczeniem zdobytym na przestrzeni wielu lat. Serdecznie zapraszamy!