Unia – maszyny rolnicze z najwyższej jakości stali!

Maszyny rolnicze Unia to prawdziwa inwestycja w polską markę i polskiego producenta. ROLMECH wspiera działania przedsiębiorczych firm, dlatego też najnowsza oferta dostępna jest już u nas! Unia to największy polski producent maszyn rolniczych. Co ciekawe, ponad połowa sprzętu trafia do dużych przedsiębiorstw zagranicznych. Nic dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę, chęć działania, moc zaangażowania i wykorzystywanie innowacji w tworzeniu nowych produktów. Rodzima marka do produkcji maszyn wykorzystuje stal najwyższej jakości. Firma powstała już w 1882 roku, skupiając się na rolnictwie, poprzez dostarczanie klientom skutecznych rozwiązań technologicznych. Przedsiębiorstwo Unia od początku istnienia słucha klientów, traktuje ich w sposób indywidualny. Co więcej, skupia się na szczegółach i dopracowywaniu najmniejszych detali w oferowanym sprzęcie. Wyspecjalizowane maszyny rolnicze kuszą więc nie tylko wysoką jakością, ale również konkurencyjną ceną.

Produkty trafiające w dobre ręce klientów są niesamowicie wytrzymałe, dzięki czemu służą rolnikom i przedsiębiorcom przez wiele lat. Unia w swoim asortymencie dumnie prezentuje szeroki wybór różnego rodzaju maszyn rolniczych. To oznacza tylko jedno! Swoją przestrzeń rolniczą wyposażysz kompleksowo, we wszystkie potrzebne sprzęty.

Unia maszyny rolnicze

Jakie maszyny rolnicze znajdują się w ofercie Unii?

Wśród najpopularniejszego sprzętu możemy wyróżnić:

Maszyny rolnicze Unia to doskonałe rozwiązanie dla osób stawiających na nowoczesną uprawę roli. Proponowane produkty znacząco podwyższają komfort pracy oraz zaoszczędzają bezcenny czas. Jako dealer sprzętu rolniczego firmy Unia w ofercie dostępne są również maszyny dla techniki ziemniaczanej, m.in. sadzarki do ziemniaków, obsypniki, kopaczki do ziemniaków, kombajn do ziemniaków i warzyw. Firma nieustannie się rozwija, dzięki czemu wśród propozycji pojawiają się nowe siewniki pneumatyczne, rozwadniacze środków ochrony roślin, pneumatyczne zestawy siewne, czy siewniki doskonale sprawdzające się podczas trudnych warunków pracy. Wykorzystując maszyny rolnicze marki Unia, dbasz nie tylko o swoje gospodarstwo, ale również czynnie wspierasz rozwój polskiego przedsiębiorstwa!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z autoryzowanym delearem maszyn rolniczych firmy Unia!