Zetor – gdy tradycja idzie w parze z jakością maszyn rolniczych

Zetor to jedna z firm dostępna w ofercie autoryzowanego dealera ROLMECH, która reprezentuje połączenie wysokiej jakości produktów z przystępnymi cenami. Jak sama marka wspomina, przedsiębiorstwo oznacza odniesienie do tradycyjnych wartości. To się natomiast przekłada na bezsprzeczną lojalność wobec zaufanych klientów. Zetor nieustannie aktualizuje swoją ofertę, prezentuje nowoczesne technologie oraz niezwykłą niezawodność. Dostępne maszyny rolnicze to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Marka Zetor od ponad 70 lat udowadnia, że jest synonimem osiągów, siły, wytrzymałości i oczywiście efektywności.

Pierwsze produkty polskiego przedsiębiorstwa pojawiły się już w 1946 roku. Wtedy to linię produkcyjną opuściło 1,3 mln ciągników, z czego ponad połowa została wysłana do aż 90 krajów, na całym świecie.

zetor

Dlaczego warto postawić na maszyny firmy Zetor?

Firma zawsze skupia się na zaprezentowaniu prawdziwych i rzetelnych zalet produktów dostępnych w ich ofercie. Zetor udowadnia, że prostota i funkcjonalność to pożądane cechy każdej maszyny, niezależnie od upływu czasu. Przedsiębiorstwo myśli o kliencie i jego potrzebach, dlatego też ciągniki charakteryzują się niskim spalaniem – średnie zużycie paliwa wynosi aż 20% mniej w porównaniu z maszynami konkurencji. Warto również wspomnieć o przystępności cen. Co więcej, traktory tracą bardzo wolno na wartości. Co to oznacza? Użytkownicy cieszą się łatwym serwisowaniem oraz konserwowaniem sprzętu, bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów.

Zastanawiasz się, co możemy Ci zaproponować jako autoryzowany dealer marki? Kompaktowa kosiarka ciągnikowa to doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują sprawdzonej i wytrzymałej kosiarki, która nie pali dużo paliwa, ale pozostaje maksymalnie wydajna. Ciągniki kompaktowe Zetor to łatwe w obsłudze i wszechstronne maszyny, którym podołają zarówno mniej zaawansowani użytkownicy, jak i profesjonaliści. Wysoka jakość gwarantuje obu tym grupom stuprocentowe zadowolenie z działania maszyny. Ciągniki użytkowe Zetor to maszyny idealne do pracy w mniejszych gospodarstwach, miastach, parkach, ogrodach i innych miejscach, które tego potrzebują. Firma posiada w ofercie także o wiele potężniejsze maszyny, które doskonale sprawdzą się na ogromnych terenach, które wymagają m.in. większej mocy oraz wytrzymalszego nadwozia. Zetor i maszyny rolnicze tych serii to prawdziwe majstersztyki technologiczne.