Kubota BX – seria miniciągników w funkcjonalnym wydaniu

Kubota BX to seria miniciągników, która została zaprojektowana z myślą, aby życie stało się prostsze!

Firma Kubota to przodujący producent maszyn komunalnych. Kubota BX to nowa seria miniciągników tej marki, która nie bez powodu od początku cieszy się ogromną popularnością. Miniciągniki Kubota to maszyny wielozadaniowe. Poradzą sobie z koszeniem, przewożeniem, uprawianiem ziemi oraz użytkowaniem ładowacza czołowego. Kubota BX łączy ze sobą osiągi ciągników oraz precyzję i elastyczność kosiarki. Niesamowicie łatwe i intuicyjne w obsłudze, ergonomiczne i wygodne miniciągniki Kubota BX zapewniają najwyższy komfort użytkowania operatorowi.

Wystarczy kilka minut, abyś zmienił ciągnik w kosiarkę lub odwrotnie. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie podłączania i odłączania. Kubota BX wyposażone są także w tempomat, który umożliwi Ci ustawienie stałej prędkości miniciągnika. To wygodne rozwiązanie, które pozwala Ci obsługiwać maszynę bez konieczności ciągłego trzymania stopy na pedale gazu, jest szczególnie przydatne, gdy masz przed sobą duże połacie terenu, którymi musisz się zająć.

kubota

Wszechstronna seria Kubota BX – najnowsza oferta Rolmech

Wśród serii producenta Kubota dostępny jest model miniciągnika BX231. To wszechstronna maszyna, polecana do profesjonalnych zastosowań. Model ten wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami oraz wysokim komfortem podczas użytkowania. Co ciekawe, sama nazwa miniciągnik może budzić wątpliwości, ponieważ ten model kusi potencjalnych klientów dużą mocą działania. Model BX231 posiada seryjny napęd 4×4, przekładnie hydrostatyczną, tylny WOM międzyosiowy oraz podnośnik tylny o udźwigu do 540 kilogramów. Tego typu wydanie świetnie sprawdzi się w pracach związanych z uprawą, zimowym utrzymaniem dróg oraz działań pielęgnacyjnych wykonywanych latem na terenach zielonych.

Producent Kubota oferuje również model BX261. Wszechstronny miniciągnik idealnie sprawdzi się w profesjonalnym użytku. Model wyposażony w innowacyjne szybkie podłączanie/odłączanie, pozwala na zmianę ciągnika w kosiarkę. Ten zabieg potrwa jedynie kilka chwil. Wariant miniciągnika BX261 proponuje bezpieczny tempomat wielopozycyjny. Ten świetnie sprawdzi się podczas koszenia trawy na dużych obszarach. Model utrzymuje stałą prędkość bez konieczności trzymania stopy na pedale gazu. Praca operatora może odbywać się więc w komfortowych i przyjaznych warunkach.

Rolmech serdecznie zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych!