Peruzzo Koala – gdzie funkcjonalność łączy się z wysoką jakością

Peruzzo Koala to ciekawa odskocznia od zwyczajnych kosiarek. Modele dostępne w tym wydaniu łączą w sobie ponadczasową funkcjonalność z uniwersalnym zastosowaniem. Kosiarka zbierająca lub też określana mianem bijakowej dedykowana jest koszeniu trawy na terenach parków, skwerów zieleni miejskiej, ogrodów, plantów oraz terenów sportowych takich jak np. boiska piłkarskie, pola golfowe i treningowe. Kosiarka umożliwia koszenie wraz z rozcinaniem darni i zbiorem wycinanego materiału. Co ciekawe, produkty z tej linii oprócz normalnego koszenia trawy, pozwalają na zbiory liści oraz kompleksową pielęgnację rozległych terenów zielonych.

Peruzzo Koala

Kosiarki Peruzzo Koala – różnorodność zamknięta w niezwykłej maszynie

Producent wypuścił jak do tej pory 5 różnych modeli kosiarki Koala. Różnią się one od siebie między innymi szerokością, kompatybilnością z ciągnikami, udźwigiem czy pojemnością. Pokrywa komory zbiornika kosiarek Peruzzo Koala wykonana jest z wysokiej jakości laminatu, da się ją więc otwierać także ręcznie. Połączenie noża łopatkowego i prostego umożliwia wykonanie zabiegu napowietrzenia z koszeniem za jednym przejazdem. Niski wysyp ułatwia opróżnianie zbiornika, także w sytuacjach, kiedy chcesz wysypać pokos po wycofaniu na podwyższenie.

Wśród zalet kosiarek Peruzzo wyróżnia się ich stosunkowo małą masę, dlatego też można je z powodzeniem łączyć z ciągnikami o małej mocy. Co więcej, zarówno mała masa kosiarki, jak i maszyny rolniczej umożliwia swobodne poruszanie się po trawiastych terenach bez ich uszkadzania. Na uwagę zasługuje wspominany wyładunek pokosu. W zależności od wyboru wersji wyładunek może być manualny lub hydrauliczny. Zastosowanie paska klinowego wpływa na bezpieczeństwo zarówno maszyny, jak i osoby ją obsługującej. Ten natomiast podczas pracy przenosi się z przekładni kosiarki na wał roboczy. Dzięki temu pasek pełni funkcję sprzęgła poślizgowego, w ten sposób chroniąc przekładnię przed dużym obciążeniem lub napotkaną przeszkodą.

Peruzzo Koala to jeden z najlepszych wyborów. Wniosek? Jeżeli więc szukasz kosiarki bijakowej zbierającej, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy również na wszystkie wątpliwości oraz doradzimy model, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.