Pottinger – w trosce o rozwój techniki rolnictwa

Pottinger to jedna z firm, która dostępna jest w ofercie ROLMECH wraz z wysokiej jakości maszynami rolniczymi. Przedsiębiorstwo to austriacka marka z wieloletnim doświadczeniem, która wyznacza trendy na rynku maszyn rolniczych. Pottinger pielęgnuje i doskonale dba o rozwój techniki rolnictwa. Firma ta ceni sobie indywidualne podejście do każdego klienta, bo doskonale rozumie różne potrzeby i wymagania. Maszyny rolnicze Pottinger to najwyższa jakość, która w pełni satysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby. Firma Pottinger posiada w ofercie maszyny rolnicze zielonkowe. Wśród nich możemy wyróżnić takie sprzęty jak kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, przyczepy samozbierające, prasy bel okrągłych oraz inne produkty.

Maszyny i urządzenia rolnicze Pottinger — zgodne z oczekiwaniami klientów!

Co ciekawe, austriacka marka stosuje przełomowe rozwiązania techniczne, dzięki czemu zyskała międzynarodową sławę. Produkcja maszyn rolniczych, zielonkowych oraz uprawowych odbywa się w nowoczesnych i elastycznych modelach. Pottinger w swoich siedzibach posiada specjalistyczne centrum testów. W tego typu miejscach maszyny oraz urządzenia są sprawdzane w warunkach pracy, zbliżonych do tych naturalnych. Dzięki temu klienci otrzymują to, co najlepsze z kuźni austriackiej marki. Ponadto, przedsiębiorstwo zostało wyposażone w specjalne lakiernie. To właśnie w nich stosowane są najwyższej klasy metody lakiernicze, przyjazne również środowisku naturalnemu. Urządzenia oraz maszyny rolnicze lakierowane są metodą proszkową, w wyniku czego każda powierzchnia wyróżnia się wytrzymałością oraz pięknym, intensywnym kolorem. W związku z tym, maszyny rolnicze, zielonkowe oraz uprawowe, nawet po wielu latach regularnego stosowania w codziennych warunkach pracy, prezentują się bardzo estetycznie.

Pottinger produkuje także wysokiej jakości maszyny rolnicze uprawowe, takie jak pługi, kultywatory, brony talerzowe oraz brony wirnikowe, siewniki, krótkie kombinacje oraz różne maszyny do pielęgnacji upraw. Austriacka marka zyskująca coraz większą popularność, zwraca również uwagę na wzrastającą rangę samej cyfryzacji w technice rolniczej. W swojej ofercie przedsiębiorstwo prezentuje więc wysokiej klasy terminale sterowania, oprogramowanie oraz systemy asystujące.

Zainwestuj w maszyny rolnicze Pottinger i zapewnij sobie sprzęt najwyższej możliwej jakości, który będzie Ci służył latami.

SPRAWDŹ OFERTĘ