Serwis maszyn rolniczych Rolmech oznacza brak przestojów w pracach polowych!

Serwis maszyn rolniczych ROLMECH to usługa na najwyższym poziomie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas pracy w polu czy w terenie, liczy się każda minuta. Nasi mechanicy ekspresowo zdiagnozują problem powstały w Twojej maszynie i sprawnie się go pozbędą, żebyś jak najszybciej mógł znów działać na 100%.

Oferujemy serwis zarówno w specjalistycznych warsztatach w naszych placówkach, jak i na miejscu u klienta. Dzięki wyszkolonej ekipie elektryków i mechaników, której każdy członek jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, niemal 90% usterek jesteśmy w stanie rozwiązać na miejscu i od ręki. W pracach serwisowych wykorzystujemy sprawdzone narzędzia, które umożliwiają nam sprawną diagnostykę, naprawę i kalibrację maszyn rolniczych. Prowadzone prace serwisowe obejmują również kalibrację najistotniejszych komponentów elektronicznych. Aby spełnić największe wymagania klientów, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie serwisowania maszyn oraz napraw, zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych. W naszych siedzibach posiadamy specjalistyczne stanowiska warsztatowe. Stanowiska te wyposażono w innowacyjne narzędzia, tak bardzo potrzebne do prawidłowej diagnostyki, naprawy, czy też kalibracji sprzętu.

serwis maszyn rolniczych

Elastyczny i dopasowany do klienta serwis maszyn rolniczych

Prace serwisowe przeprowadzamy sprawnie, dostosowujemy się w elastyczny sposób do klienta indywidualnego oraz biznesowego. Podczas naprawy maszyn rolniczych, jeśli jest taka potrzeba, korzystamy z oryginalnych części oraz materiałów eksploatacyjnych, od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Aby być na bieżąco z wszelkimi innowacjami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami wprowadzanymi przez producentów maszyn, regularnie uczęszczamy na profesjonalne szkolenia, w Polsce oraz za granicą.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń i maszyn rolniczych, naprawę silników, skrzyń biegów, mostów napędowych, układów hydraulicznych i innych, szkolenia klienta z uruchamiania i bieżącej obsługi urządzeń. Proponujemy także przeglądy okresowe maszyn rolniczych, w tym ciągników oraz ładowarek. Tego typu rozwiązanie sprawia, że Twoje gospodarstwo, czy też prowadzone prace polowe odbywają się w sposób ciągły bez niepotrzebnych przestojów. Innowacyjna konserwacja maszyn umożliwia osiągnięcie maksymalnej wydajności sprzętu.

Serwis maszyn rolniczych ROLMECH to indywidualne podejście do klienta i najwyższy profesjonalizm.