Działamy na polskim rynku od 1989 roku.
Napisz

kontakt@rolmech.pl

Gaspardo

Maschio-Gaspardo jest międzynarodową grupą, specjalizującą się w produkcji maszyn rolniczych do uprawy i siewu oraz maszyn komunalnych.

Grupa zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy maszyn, jaka znajduje się w jej ofercie, pod dwiema głównymi markami – Maschio i Gaspardo.

Pełna oferta obejmuje glebogryzarki, brony aktywne, siewniki precyzyjne, siewniki zbożowe (pneumatyczne i mechaniczne), kombinacje uprawowo-siewne, kosiarki komunalne i maszyny do uprawy uproszczonej.

Maschio-Gaspardo posiada 8 dużych fabryk , 5 we Włoszech i 3 w innych krajach (Rumunia, Indie, Chiny). 13 grupa również biura sprzedaży.

Maschio-Gaspardo zatrudnia obecnie około 1.900 osób, zorientowanych na:

  • wydajność
  • postęp
  • kotrola jakości
  • potrzeby klienta i opiekę nad nim

Postęp jest osiągany przez ciągły rozwój i badania prowadzone przed doświadczony i liczny zespół inżynierów.

Nawiązanie partnerstwa z wiodącymi graczami w świecie biznesu sektora rolniczego pozwala nam koncentrować się na potrzebach klienta, które pojawią się również w przyszłości.

Główną wartością firmy jest wiara w to, że nieustanna inwestycja w zasoby wzmacnia pozycję firmy. Ostatnim przykładem takiej inwestycji jest zamontowanie ogniw solarnych we wszystkich włoskich fabrykach. Mimo wysokich kosztów takiej inwestycji, pozwala ona fabryce na większą samowystarczalność – w tym przypadku w zakresie dostaw energii elektrycznej.

Nasz główny cel? Pomoc w zwiększeniu wydajności produkcji rolniczej na całym świecie.

Śledź co u nas się dzieje!

Zapraszamy do rozmowy